Ubiór sportowca

Warunki atmosferyczne nas nie rozpieszczają a trenować trzeba 🌦🌤🌬 . Jak radzić sobie z tymi przeciwnościami aby nie przegrać i nie spędzić całej jesieni w łóżku.

Jeśli często szukasz wymówek typu „za zimno na trening”, czy „dzisiaj odpuszczę bo jest zła pogoda”. ❓ – to po prostu tłumaczysz swoje lenistwo…

Trochę wiedzy na temat jak się ubierać, co robić czy też jak utrzymywać odpowiednią temperaturę organizmu w zaistniałych warunkach pogodowych powinno rozwiązać wszystkie problemy i rozwiać wszelkie wymówki. 🤔

W większości przypadków warunków atmosferycznych obawiają się Ci rodzice, którzy 3/4 swojego dzieciństwa spędzili na podwórku niezależnie od pogody. I wcale nie mieli ogrzewanych szatni do przebrania, boisk ze sztuczną trawą, dzięki którym nie trenujemy w błocie podczas deszczu, czy wreszcie odzieży termicznej, która w przeciwieństwie do bawełny zapewnia komfort podczas wysiłku.

Zresztą ci sami rodzice niezależnie od pogody wychodzą z niemowlakami na spacer, żeby dziecko się uodparniało. Dlaczego, więc nie ma kontynuacji tego procesu u większych dzieci?

ubiór dla mlodego pilkarza