Żaki młodsze – Relacja

W niedzielę 18.02 grupa Skrzatów Starszych wzięła udział w 6 Turnieju o Puchar Wrocławia organizowanym przez Akademię Piłkarską DUDA, odbywającym się w Miękini (obok Wrocławia).


W turnieju wzięło udział 8 zespołów: AP DUDA I i II, WKS Śląsk Wrocław, Olympic Wrocław, AP Dzierżoniów Młode Wilki Kąty Wrocławskie, FC Wrocław Academy oraz nasza.

Naszą drużynę reprezentowali: Filip Milczarek, Filip Mikitów, Marcel Bugiel, Maciej Tabiszewski, Borys Skwarczyński, Michał Szcześnik, Tadeusz Kusiak, Wiktor Lajblich oraz Oliwier Kędzia.

Turniej prezentował wysoki poziom i duża liczba meczów była wyrównana. Nasza drużyna starała się rywalizować z każdym przeciwnikiem i mimo różnych wyników pozostawiała po sobie pozytywne wrażenia. Wszyscy chłopcy z naszej drużyny zagrali na maxa i zostawili na parkiecie mnóstwo potu i wysiłku. Najbardziej wyróżniającymi się zawodnikami w naszej drużynie byli Marcel Bugiel (popisywał się fantastycznymi interwencjami bramkarskimi i bardzo dokładnie jak na ten wiek rozgrywał piłkę od bramki), Michał Szcześnik i Filip Mikitów (podejmowali bardzo dużo pojedynków jeden na jeden z przeciwnikiem) oraz Filip Milczarek, który został wyróżniony jako najlepszy zawodnik w naszej drużynie.

Dla chłopców należą się wielkie brawa z grę, zaangażowanie i dużo zostawionej energii na boisku, pomimo wczesnej pory rozgrywania zawodów (rozpoczęcie o 8). Oraz brawa dla rodziców za doping i pozytywne nastawienie.

PS: Zdjęcia niedługo.