Podsumowanie meczy ligowych młodzików

Na szczęście od sezonu 2019/2020 wydział gier opolskiego związku piłki nożnej utworzy Opolska Ligę Młodzika ponieważ obecny system rozgrywek pozostawia wiele do życzenia.

Na szczęście od sezonu 2019/2020 wydział gier opolskiego związku piłki nożnej utworzy Opolska Ligę Młodzika ponieważ obecny system rozgrywek pozostawia wiele do życzenia.

Niestety nasza grupa w przyszłym roku będzie już w trampkarzach i nie uda nam się zagrać w zreformowanej lidze młodzika. Mamy nadzieję, że nasi koledzy z trampkarzy awansują do ligi makroregionalnej, a II drużyna awansuje do 1 ligi trampkarzy bo obecnie ich poziom również nie jest taki jaki powinien.

Wracając do meczu w poniedziałek zagraliśmy z drużyną UKS SAP Brzeg, która w swoich szeregach miała kilkanaście dziewczynek i kilku młodszych zawodników. Więc wynik odzwierciedla naszą

grę. Mamy nadzieję, że w rundzie jesiennej zagramy jeszcze z przeciwnikami na dobrym poziomie i oby to nie był mecz tylko między naszymi 2 zespołami.

Stal Brzeg – UKS SAP Brzeg 11-1

Bramki: Adam Zachwiej X2, Marcel Terlecki X2, Konrad Stach, Jakub Senecki, Mateusz Młynarczyk X2, Filip Herman X2, Kamil Krzyszczuk

 

Masters Brzeg- BTP Stal Brzeg II  2-8

Bramki: Robert Sikora X3, Mateusz Mozoła X2, Filip Nowacki, Jan Szcześnik, Kornel Bachula

Asysty: Bartek Młynarczyk X3,Filip Nowacki, Dawid Jurkowski, Jan Szcześnik

Zawodnik Meczu: Robert Sikora

Plus Meczu Bartek Młynarczyk

 

Skład: Alex Raczkowski, Piotrek Szyndlarewicz, Adam Sztal, Kuba Małek, Robert Sikora, Mateusz Mozoła, Bartek Młynarczyk, Filip Nowacki, Dawid Jurkowski, Alan Grobelski, Jan Szcześnik, Marek Dziamałek, Mikołaj Błaszczak, Karol Bachula, Patryk Tkacz

Strzały celne:11

Strzały niecelne:6

Rzuty rożne: 7

Rzuty wolne: 2

 

Biorąc pod uwagę że jeszcze nawzajem się siebie uczymy chłopaki dziś stanęli na wysokości zadania mimo kilku treningów taktycznych bardzo szybko zrozumieli działania na poszczególnych pozycjach tym bardziej wielkie brawa dla was chłopaki bo kilku zawodników u nas jest z rocznika 2008 a graliśmy z chłopakami 2006 i 2007.

Mecz pod pełną kontrolą od początku do końca graliśmy piłką, budowaliśmy podaniami akcję od bramkarza  a szybko strzelona bramka ustawiła  mecz. Stwarzaliśmy wiele sytuacji pod bramką rywala gdzie fajnie je finalizowaliśmy. Na plus w dzisiejszym meczu  skuteczność, gra w defensywie i ofensywie, na minus zawężanie pola gry w ataku. Chciałbym wszystkich pochwalić za zaangażowanie i podejście do meczu.

Pamiętajcie jeszcze czeka nas bardzo dużo pracy!!!!!!