Relacja z meczu ligowego młodzików młodszych

BTP STAL BRZEG II-JEDYNKA NIEMODLIN 4-5(2-1)

SKŁAD:ALAN GROBELSKI,ADAM SZTAL, PIOTREK SZYNDLAREWICZ,KUBA MAŁEK,ROBERT SIKORA,MATEUSZ MOZOŁA,KORNEL BACHULA,FILIP NOWACKI,DAWID JURKOWSKI,ALEX RACZKOWSKI,JANEK SZCZEŚNIK,MAREK DZIAMAŁEK,MIKOŁAJ MICHALAK,MIKOŁAJ BŁASZCZAK,PATRYK TKACZ
ASYSTY: ROBERT SIKORA,FILIP NOWACKI,PIOTREK SZYNDLAREWICZ
STRZAŁY CELNE:5
STRZAŁY NIECELNE:5
RZUTY ROŻNE:8
RZUTY WOLNE:3
DOBRZE WESZLIŚMY W MECZ STRZELAJĄC SZYBKO BRAMKĘ NA 1-0 JUŻ W 2 MINUCIE I CAŁKOWICIE KONTROLOWALIŚMY SPOTKANIE.W 17 MINUCIE ŁADNYM WOLEJEM Z LEWEJ NOGI MATEUSZ MOZOŁA POKONUJE BRAMKARZA GOŚCI PO ŁADNEJ AKCJI W BOCZNYM SEKTORZE ROBERTA SIKORY I WYDAJE SIE ŻE KWESTIĄ CZASU JEST ILE JESZCZE PADNIE BRAMEK JEDNAK PO BŁĘDZIE( BRAK ZACHOWANIA GŁĘBI PRZ DŁUGIEJ PIŁCE) JEDEN Z ZAWODNIKÓW NIEMODLINA WYCHODZI SAM NA SAM I POKONUJE NASZEGO BRAMKARZA I NA PRZERWĘ SCHODZIMY PROWADZĄC 2-1. PO PRZERWIE TAK JAK W PIERWSZEJ POŁOWIE SZYBKO STRZELAMY BRAMKĘ BO W 31′ ZNÓW PO PIĘKNYM WOLEJU MATEUSZ MOZOŁA WPISUJE SIĘ NA LISTĘ STRZELCÓW PO PODANIU FILIPA NOWACKIEGO.JEDNAK CHWILĘ PÓŹNIEJ PONOWNIE TRACIMY BRAMKĘ NA 3-2 PO DŁUGIM ZAGRANIU PIŁKI ZA LINIĘ OBRONY KTÓRA ŹLE REAGUJE.W 43 MIN WYCHODZIMY NA DWUBRAMKOWE PROWADZENIE PONOWNIE PO STRZALE ROBERTA SIKORY I WYDAJE SIE ZE SPOKOJNIE WYGRAMY TEN MECZ JEDNAK TO CO SIĘ STAŁO W CIĄGU 15 MIN  NIE POTRAFIĘ TEGO WYTŁUMACZYĆ.MAJĄC MECZ POD KONTROLA TRACIMY 3 BRAMKI OSTATNIA PONOWNIE ZAGRANA DŁUGA PIŁKA ZA LINIE OBRONY I LOBIK NAD NASZYM BRAMKARZEM.
W DZISIEJSZYM MECZU ZA MAŁO BYŁO GRANIA W PIŁKĘ, CAŁY CZAS CHCEMY GRAĆ ŚRODKIEM BOISKA ZAMIAST WYKORZYSTYWAĆ BOCZNE SEKTORY GDZIE JEST NAJWIĘCEJ MIEJSCA, NIE ODDAJEMY STRZAŁÓW NA BRAMKĘ I BRAK WYGRYWANYCH POJEDYNKÓW 1X1 2X1 W BOCZNYCH SEKTORACH. NIE BRONIMY WSZYSCY TYLKO LINIA OBRONY
POZYTYWY NA PEWNO OTWARCIA GRY OD BRAMKARZA DO OBROŃCÓW ORAZ STRZELONE BRAMKI
CHŁOPAKI GŁOWY DO GÓRY JEST JESZCZE DUŻO MECZY ALE CZEKA NA BAAAARDZOOOO DUZOOOO PRACY TAKTYCZNEJ!!!!!!