Relacja IV kolejki ligi młodzików

Mecz pomiędzy dwoma zespołami naszych młodzików toczył się pod dyktando starszych kolegów, którzy zdobyli pięć bramek i stracili tylko jedną bramkę. 

W pierwszej minucie spotkania Mateusz Młynarczyk po prostopadłym spotkaniu wyszedł sam na sam z Alanem Grobelskim lecz znakomicie wybronił. Po chwili dobrą akcję przeprowadzili Robert Sikora oraz Kornel Bachula i gdyby Mateusz Mozoła oddał lepszy strzał młodsi koledzy mogliby wygrywać. Jednak strzał obronił Kamil Krzyszczuk, a dopitka Mateusza wylądowała na poprzeczce.

Starsi chłopcy mądrze rozgrywali piłkę wykorzystując każdy sektor boiska natomiast młodsi w głównej mierze piłki kierowali w środkową strefę co niepodobało się trenerowi Marcinowi Nowackiemu. Wymagał on głównie grę w bocznych sektorach, ale ich było zdecydowanie za mało.  Mateusz Młynarczyk na przerwę schodził z ustrzelonym hattrikiem po zespołowycj szybkich akcjach swoich kolegów.

W drugiej połowie Mateusz dorzucił kolejne trafienie i Bartosz Izdebski po rzucie rożnym dograł Adamowi Zachwiejowi, który z woleja zdobył piąte trafienie dla zespołu. Po tej bramce tempo gry troszkę opadło i mecz toczył się w głównej mierze w środkowej strefie. Młodzicy starsi kilk arazy skontrowali lecz nie udało im się podwyższyć wyniku natomiast młodsi poczynali sobie coraz lepiej i po jednej z akcji zdobyli bramkę, której autorem był Dawid Kurowski.

Skład: Kamil Krzyszczuk (Grzegorz Jacheć) – Bartosz Dworzycki, Robert Ożóg, Bartosz Izdebski, Nataniel Grajcar, Jakub Galant, Jakub Senecki, Mateusz Komarnicki, Norbert Senecki, Adam Zachwiej, Konrad Stach, Filip Herman, Mateusz Młynarczyk oraz Marcel Terlecki.