II liga trampkarzy podsumowanie III kolejki ligowej

Stal Brzeg 6:3 LZS Mechnice

Trampkarze z rocznika 2005, odnieśli zwycięstwo w swoim drugim rozgrywanym meczu ligowym. W przeciwnieństwie do pierwszego swojego spotkania, nasi zawodnicy nie odstawali pod względem warunków fizycznych i mieli większe możliwości, aby skonfrontować swoje umiejętności piłkarskie. Od początku meczu zawodnicy Stali mieli przewagę, którą przekładali na sytuacje bramkowe. Niemniej jednak, to goście pierwsi wyszli na prowadzenie, a bramkę zdobyli po stałym fragmencie. Nasi trampkarze nie zwalniali tempa i przyniosło to korzyści. Na przerwę zeszliśmy z prowadzeniem 2:1, a bramki zdobyli Szymon Nowacki oraz Szymon Widziak. W drugiej połowie przewaga Stali utrzymała sie, a Szymon Widziak „w pojedynkę” rozprawił się z obroną rywali i do swojej bramki z pierwszej połowy dołożył jeszcze 4! Zawodnicy Stali tego dnia popełniali rownież błędy. Przeciwnicy potrafili zagrozić naszej bramce i w drugiej połowie dwukrotnie udało im się pokonać naszego bramkarza.
Trener Szymon Kuriata:
„W naszej grze widać wizje, ale wykonanie pozostawia często dużo do życzenia. Czasami zapominamy o tym, jak chcemy grać i popełniamy proste błędy. Chcemy jednak sie uczyć i każdy mecz będzie przybliżał Nas do lepszej gry!”.