OLT: Pogoń Prudnik – Stal Brzeg

Ostatnią kolejkę przed meczami rewanżowymi zawodnicy Stali Brzeg rozegrali na wyjeździe w Prudniku.

Był to mecz pomiędzy drużynami aspurujacymi do wygrania OLT. Mecz dla brzezan zaczął się dość nerwowo i po błędzie przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy Prudnik wyszedł na prowadzenie 1:0.
Kolejne minuty to dominacja Stalowych, którzy szybko wyrownali po strzale z rzutu wolnego Konrada Dobrowolskiego. Mnozyly się sytuacje do strzelenia goli ale bramkarz gospodarzy pozostawał nie ugiety. Końcowy wynik to 1:1 co wróży duże emocje w rundzie rewanżowej.
Skład : Krzysciak  (35 min. Gromnicki ), Habrych, Drozd,  Kita, Skrzyszowski,  Dobrowolski, Nowak (50 min. Kutyla ), Ferkaluk,  Mozoła,  Kaczmar, Kusicielek.