Trampkarze pokonali Strzelce Opolskie

W chłodny piątkowy wieczór zawodnicy Stali Brzeg przystąpili do meczu ze Strzelcami Opolskimi, które chciały zrewanżować się za porażkę na swoim stadionie.

Do meczu gospodarze przystąpili w osłabieniu ponieważ z powodu choroby lub kontuzji wykluczonych zostało 7 zawodników.

Spotkanie zaczęło się od bardzo mocnego strzału i już po kliku minutach dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Michał Kaczmar. Kilka minut bliźniacza sytuacja i zrobiło się 2:0. Z upływem czasu mnożyły się kolejne sytuacje ale bramkarz gości pozostawał nieugięty. Pod koniec pierwszej części spotkania strzał z rzutu wolnego znalazł się w bramce bronionej przez Dawida Gromnickiego i było 2:1.
Druga połowa to już jednostronne widowisko, które zakończyło się wynikiem 8:3.
Mecz był szansą gry dla zawodników, którzy na co dzień nie mieli okazji spędzenia większej ilości czasu na boisku. Cieszy, że swoją szansę wykorzystali.
Skład: Gromnicki, Duliniec, Skrzyniarz, Habrych, Lipka, Kita(c), Kusicielek, Ferkaluk, Skrzyszowski, Kaczmar, Drozd, Kutyła, Makos.