Młodziki inkasują 6 punktów

Nasze drużyny znów zwycięskie

SAP BRZEG-BTP STAL BRZEG II   0-12
BRAMKI:
DAWID JURKOWSKI 32′ 36′,38′ 43′
MATEUSZ MOZOŁA 25′ 35′ 41′
PIOTREK SZYNDLAREWICZ 4′,14’45’
ROBERT SIKORA 1′ 6′
ASYSTY:
MATEUSZ MOZOŁA X2
DAWID JURKOWSKI,JANEK SZCZEŚNIK,ŁUKASZ NICPOŃ,ADAM SZTAL,PIOTREK SZYNDLAREWICZ,ROBERT SIKORA
PIŁKARZ MECZU:DAWID JURKOWSKI
PLUS MECZU PIOTREK SZYNDLAREWICZ
STRZAŁY CELNE:15
STRZAŁY NIECELNE:7
RZUTY ROŻNE:9
RZUTY WOLNE 3
SKŁAD:ALEX RACZKOWSKI,ADAM SZTAL,KUBA MAŁEK,MATEUSZ MOZOŁA,ROBERT SIKORA,FILIP NOWACKI,DAWID JURKOWSKI,JANEK SZCZEŚNIK,PIOTREK SZYNDLAREWICZ
PONOWNIE CHŁOPAKI SPISALI SIĘ BARDZO DOBRZE PRAKTYCZNIE NIE SCHODZĄC Z POŁOWY PRZECIWNIKA.STWARZALIŚMY DZIŚ SYTUACJE W BOCZNYCH SEKTORACH DO POJEDYNKÓW 1X1 LUB 2X1. CAŁY CZAS STWARZALIŚMY SYTUACJE POD BRAMKĄ DRUŻYNY SAP-u.MIMO DUŻEJ PRZEWAGI DRUŻYNA UKS STWORZYŁA DWIE GROŹNE SYTUACJE I GDYBY NIE BARDZO DOBRE INTERWENCJE ALEXA RACZKOWSKIEGO TO STRACILIBYŚMY BRAMKI.
CO MOŻNA WIĘCEJ PISAĆ O TAKICH MECZACH CHŁOPAKI POROSTU BAWIĄ SIĘ PIŁKĄ I JEŻELI NIE BEDĄ GRAĆ Z DRUŻYNAMI LEPSZYMI LUB NA RÓWNI TO NIE BĘDĄ SIĘ ROZWIJAĆ BO BĘDĄ WYCHODZIĆ NA BOISKO ZA PEWNI SIEBIE.
OZDOBĄ MECZU BRAMKA MATEUSZA MOZOŁY Z PÓŁWOLEJA ORAZ PIOTRKA SZYNDLAREWICZA Z RZUTU WOLNEGO W OKIENKO BRAMKI PRZECIWNIKA.
STAL Brzeg – UKS 1 Niemodlin 3-0 (2:0)
Bramki; Adam Zachwiej x2, Konra Stach.
Skład: Kamil Krzyszczuk, Grzegorz Jacheć – Bartosz Dworzycki, Jakub Galant, Robert Ożóg, Mateusz Komarnicki, Norbert Kuziemski, Jakub Senecki, Mateusz Młynarczyk, Filip Herman, Konrad Stach, Kamil Komarnicki, Adam Zachwiej, Marcel Terlecki.
Mecz w pełni kontrolowany przez nasz zespół jednakże drużyna gości świetnie zakładała wysoki pressing i nasi chłopcy pierwszy raz w tym sezonie mieli bardzo mało czasu na podjęcie decyzji. Cieszy czyste konto naszych bramkarzy lecz ten mecz powinniśmy wygrać zdecydowanie wyżej ponieważ sytuacji na wyższy rezultat mieliśmy pod dostatkiem.