Młodziki starsze wygrywają w Łosiowie

Mecz z Pogonią zaczęliśmy od szybko strzelonych bramek.


Najpierw Adam Zachwiej z rzutu wolnego otworzył wynik spotkania, po chwili po składnej akcji dołożył kolejną bramkę. W 15 minucie po szybkiej zespołowej akcji Konrad Stach uderzył z 20m. Kontrolowaliśmy przebieg meczu wysoko presując przeciwników lecz nie potrafiliśmy celnie uderzyć w światło bramki.
W drugiej połowie zdecydowaliśmy się na średni pressing, żeby przeciwnicy mogli wymienić kilka podać i wtedy zaatakować. Po odbiorze szybko przechodziliśmy do kontrataku lecz zachowanie pod bramką przeciwnika było nieadkwatne do tego co pokazujemy na treningach. Złe przyjęcia, rozkojarzenie i brak konsekwencji spowodowało, że tylko Flip Herman zdobył bramkę, a większość akcji kończyła się strzałem tzw. „Panu Bogu w okno”. Straciliśmy bramkę przez niefrasobliwość naszych obrońców.
Pragniemy podziękować Pogoni za mecz ponieważ jako jedyni w lidze starali się grać piłką od bramki i nie wybijali piłek do przodu.
A nam pozostaje dalej trenować mądrze i konsekwentnie ponieważ wczorajszy mecz pozostawia wiele do życzenia.

Wspólnie go przeanalizujemy i wyciągniemy z niego konsekwencje.

Skład: Kamil Krzyszczuk – Bartosz Dworzycki, Jakub Galant, Robert Ożóg, Mateusz Komarnicki, Norbert Kuziemski, Jakub Senecki, Mateusz Młynarczyk, Filip Herman, Konrad Stach, Kamil Komarnicki, Adam Zachwiej, Marcel Terlecki, Bartosz Izdebski.