LIMPIA LEWIN BRZESKI-BTP STAL BRZEG II 2-4

SKŁAD:ALEX RACZKOWSKI,ADAM SZTAL,PIOTREK SZYNDLAREWICZ,KUBA MAŁEK,ROBERT SIKORA,MATEUSZ MOZOŁA,FILIP NOWACKI,MIKOŁAJ BŁASZCZAK,DAWID JURKOWSKI,PATRYK TKACZ,MIKOŁAJ MICHALAK,ŁUKASZ NICPOŃ,IGOR DAWIDOWICZ
STRZAŁY CELNE:16
STRZAŁY NIECELNE:7
RZUTY ROŻNE:13
RZUTY WOLNE:4
DZISIEJSZY MECZ ROZGRYWANY NA DOBRZE PRZYGOTOWANYM BOISKU W LEWINIE ZACZĘLIŚMY DOBRZE.OD POCZĄTKU MECZ ZARYSOWAŁA SIĘ NASZA PRZEWAGA W POSIADANIU PIŁKI I STWARZANIU SYTUACJI POD BRAMKĄ PRZECIWNIKA.DRUŻYNA GOSPODARZY DOBRZE BRONIŁA I CIĘŻKO BYŁO PRZEDOSTAĆ SIE ŚRODKOWĄ STREFĄ BOISKA PO BRAMKĘ OLIMPII A KIEDY JUŻ TAM BYLIŚMY,WDAWALIŚMY SIĘ W DRYBLINGI GDZIE DUŻO TAKICH SYTUACJI DRUŻYNA GOSPODARZY PRZERYWAŁA I PO TAKIEJ JEDNEJ AKCJI GDZIE BUDOWALIŚMY GRĘ NADZIALIŚMY SIE NA  SZYBKI ATAK GDZIE DUŻY BŁĄD POPEŁNIA LINIA OBRONY GDYŻ ZAMIAST ZROBIĆ GŁĘBIE SKRACA POLE GRY I OD POŁOWY ZAWODNIK OLIMPII BIEGNIE SAM NA SAM Z NASZYM BRAMKARZEM I DOGRYWA DO KOLEGI, KTÓRY DO PUSTEJ BRAMKI KIERUJE PIŁKĘ.PO TEJ BRAMCE DALEJ GRAMY TAK JAK CHCIELIŚMY CZYLI CIERPLIWIE BUDUJEMY OD TYŁU GRĘ.SZYBKO ODPOWIADAMY BRAMKĄ KTÓRĄ STRZELAJĄ SOBIE SAMI ZAWODNICY Z LEWINA.KILKA MINUT PÓŹNIEJ STRZELAMY DRUGĄ BRAMKĘ PO FAJNEJ AKCJI DWÓJKOWEJ ROBERTA SIKORY Z MATEUSZEM MOZOŁA GDZIE DRUGI Z NICH NA SPOKOJU W KRÓTKI RÓG BRAMKARZA UMIESZCZA PIŁKĘ W SIATCE.PO PRZERWIE NADAL KONTROLUJEMY WYDARZENIA NA BOISKU CZEGO EFEKTEM JEST TRZECIA BRAMKA A ZARAZEM DRUGA MATEUSZA MOZOŁY W DZISIEJSZYM MECZU I KIEDY WYDAWAŁO SIĘ ŻE KWESTIĄ CZASU BĘDZIE ZDOBYCIE KOLEJNYCH BRAMEK,TRACIMY BRAMKĘ NA 2-3 W PODOBNEJ SYTUACJI JAK PRZY STRACIE PIERWSZEJ BRAMKI,GDZIE POWIELA SIĘ ZNÓW BŁĄD USTAWIENIA LINI OBRONY I ZAWODNIK LEWINA WYCHODZI SAM NA SAM POKONUJĄC NASZEGO BRAMKARZA.NA SZCZĘŚCIE DRUŻYNA GOSPODARZY NAM DZIŚ SPRZYJAŁA I PO JEDNEJ AKCJI  W BOCZNYM SEKTORZE BRAMKARZ GOŚCI NABIJA SWOJEGO ZAWODNIKA I STRZELAMY TAK CZWARTĄ BRAMKĘ.WYGRYWAMY MECZ ZASŁUŻENIE LECZ NA TO ZWYCIĘSTWO TRZEBA BYŁO DZIŚ ZAPRACOWAĆ.
PAMIĘTAJCIE:TAKTYKA W WASZYM WIEKU ODGRYWA DUŻĄ ROLE W ORGANIZACJI GRY ZESPOŁU IM SZYBCIEJ ZŁAPIECIE TYM ŁATWIEJ WAM BĘDZIE W PRZYSZŁOŚCI