Stal Brzeg – Masters Brzeg – Liga młodzików

Mecz rozpoczęliśmy bez dwóch podstawowych środkowych pomocników i zmienioną organizacją gry.

Od samego początku zastosowaliśmy średni pressing i w środkowej strefie po odbiorze kierowaliśmy piłki w boczne sektory. Norbert Kuziemski znakomicie kilkakrotnie zagrywał do naszych skrzydłowych i napastnika, którzy jego podania zamienili tylko na jedną bramkę. Mecz powinniśmy zamknąć już po pierwszej połowie ponieważ sytuacji było bardzo dużo i świetnie otwieraliśmy grę i dominowaliśmy w posiadaniu piłki pomimo wysokiego pressingu przeciwników. Bramkę straciliśmy przez nieuwagę naszego obrońcy, który najpierw nieprzejął piłki, a póżniej 3 krotnie źle wprowadzał piłkę do gry.

Druga połowa to już zupełnie inny mecz naszej drużyny. Zbyt dużo chaotycznej gry, brak pewności siebie spowodował, że pod naszą bramką zespół gości stworzył sobie mnóstwo sytuacji tylko przez nasze proste błędy. Najpierw rzut wolny pośredni z 10 metra. Uderzenie w słupek, strzał w poprzeczkę i dwa razy wybijaliśmy piłkę z linii bramkowej. Podwyższając wynik dzięki bramce Mateusza Młynarczyka oraz Marcel Terleckiego wydawało się, że opanujemy sytuację lecz wciąż mieliśmy problem ze złapan iem odpowiedniego rytmu. Po stracie bramki Mastersi dążyli do wyrównania lecz nam udało się przetrwać ich napór i udało nam się zwyciężyć.

Cieszy bardzo dobra gra w pierwszej połowie lecz martwi skuteczność natomiast druga połowa to wykorzystanie naszych sytuacji pod bramką przeciwnika lecz martwi brak odpowiedniej koncentracji i dominacji jaką zaprezentowaliśmy w pierwszej połowie.

Stal Brzeg – Masters Brzeg 3-2 (1:1)

Bramki: Mateusz Młynarczyk x2, Marcel Terlecki