Pierwszy mecz barażowy o CLJ-15 dla nas.

W sobotę 17 listopada zawodnicy trampkarzy Stali Brzeg rozegrali pierwszy mecz barażowy z Górnikiem Polkowice o awans do Centralnej Ligi Juniora U15.

Mecz rozpoczął się pod dyktando Stali i po dośrodkowaniu Kamila Skrzyszowskiego przestrzelił popularny „Buła”. Kolejne dośrodkowanie z lewej strony po indywidualnej akcji Dawida Mozoły, który dograł do niepilnowanego Michała Kaczmara i było 1:0.
Do przerwy wynik pozostał  bez zmian chociaż każdy z zespołów mógł zdobyć co najmniej kilka bramek. Na pochwałę zasłużył Dawid Gromnicki, który bronił bardzo pewnie wiele razy ratując Nasz zespół.
Druga połowa w pierwszych minutach to napór gości, którzy za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu. My groźnie kontrowaliśmy czego zwieńczeniem była indywidualna akcja Adiego Ferkaluka, który podał do pustej bramki i Kamil Kita podwyższył na 2:0. Kilka minut później było 3:0, kolejna bramka Michała Kaczmara po dośrodkowaniu Kamila Kity.
Wyrazy szacunku dla całego zespołu, który potrafił przetrwać trudne chwile i zmobilizować się na najważniejszą część sezonu. Przypominam, że jeszcze czeka Nas rewanż więc trzeba zachować chłodne głowy!