Orliki starsze zwyciężyły w Kluczborku

Niezwykłe emocje towarzyszyły aż do ostatnich minut kibicom przybyłym na pierwszą edycję Turnieju o Puchar Prezesa OZPN. 12 drużyn stawiło się w Wojewódzkim Kampusie Sportowo-Rekreacyjnym Stobrawa w Kluczborku, by powalczyć o miano najlepszego zespołu w kategorii Orlik.

Rozgrywki grupowe wygraliśmy zdecydowanie notując na swoim koncie 4 zwycięstwa i 1 remis. Pokonując między innymi Start Namysłów, LZS Victoria Chróścice, OKS Olesno, Soccer College 2008, a zremisowaliśmy tylko z Polonią Nysa

W półfinale pokonaliśmy TS Chemik Kędzierzyn-Koźle. W finale na głównej płycie stadionu MKS Kluczbork, przy głośnym aplauzie pozostałych drużyn i kibiców zagraliśmy z Victorią Chróścice.

Mecz o 1 miejsce rozpoczął się od mocnego otwarcia Stali, szybko wyszliśmy na prowadzenie, stopniowo powiększając je aż do stanu 3:0. Kiedy losy meczu wydawały się być przesądzone, do walki o ostateczny triumf zerwali się zawodnicy z Chróścic zdobywając kontaktowe dwie bramki. Po upływie 20 minut, pan Jarosław Przybył odgwizdał koniec meczu przy stanie 3:2 dla nas

Na zakończenie wszyscy zawodnicy zostali udekorowani pamiątkowymi medalami oraz otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Opolski Związek Piłki Nożnej oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Po dekoracji zawodnicy usiedli na trybunach, by obejrzeć wspólnie zwycięstwo naszego pierwszego zespołu z LZS Starowice.

Stal Brzeg: Alex Raczkowski, Kamil Ruszel, Kuba Zieliński, Piotr Szyndralewicz, Hubert Ziemba, Mateusz Mozoła, Filip Nowacki, Filip Kędra, Adrian Jasiński, Bartłomiej Młynarczyk oraz Adam Zieliński.