Zakończenie sezonu – podsumowanie

W tym roku na wszystkie nasze drużyny aktywnie spędziły czas na festynie z okazji zakończenia sezonu.

W najmłodszych grupach treningowych rodzice wraz ze swoimi dziećmi rozegrali turniej piłkarski. W skład drużyny wchodziło dwójka rodziców i dwójka dzieci. 2,5 godzinny turniej odbywał się równocześnie na 4 boiskach i obfitował w wiele fantastycznych akcji i bramek. Rodzice mogli pokazać swoim pociechom, że gra w piłkę nie jest im obca i pokazali im kilka ciekawych sztuczek. Dzieciaki również starały się czarować piłką dzięki czemu zdobyli kilkadziesiąt bramek.

Pozostałe grupy roczników od 2004 do 2011 zostały podzielone na drużyny, które konkurowały między sobą w treningu integracyjnym. Trenerzy przygotowali 10 różnych konkurencji, w których zawodnicy musieli wykazać się wiedzą na temat współczesnej piłki, znać historię klubu oraz wykazać się sprytem i sprawnością. Nie zabrakło konkurencji gdzie wspólnie cała drużyna musiała działać i osiągnąć jak najlepszy czas. Oczywiście podstawowe umiejętności piłkarskie jak drybling, celność i żonglerka miały ogromny wpływ na końcowy wynik.  Jednakże najlepsza konkurencja okazała się ślizgawka na wodzie, gdzie wszyscy zawodnicy i również trenerzy ślizgali się przy aplauzie licznie zgromadzonych rodziców.

– Zależy nam, aby wszyscy zawodnicy w klubie znali się i wspierali podczas meczy lub turnieju dlatego taki trening jest najlepszym rozwiązaniem żeby zawodnicy mogli się lepiej poznać. Udział w treningu wzięli zawodnicy z roczników 2004 do 2011 i pokazali, że pomimo znacznej różnicy wieku potrafią się razem świetnie bawić  – koordynator Damian Dziura.

Nad całym przebiegiem imprezy czuwał DJ Grzegorz, który przy muzyce zachęcał dzieci do wspólnej zabawy za co mu serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne zakończenie sezonu 2018/2019.