Obóz Krośnice AGLO CAMP 2019

Przedstawiamy  PROGRAM OBOZU „AgloCamp“, Krośnice 2019 r.

PONIEDZIAŁEK:

08.30 Wyjazd z Brzegu (zbiórka stadion wejście od sztucznej murawy)
10.00:11.00 – Przyjazd i zakwaterowanie
12.00 –12.30 – Oficjalne rozpoczęcię obozu .
13.00:13.45 – OBIAD

GR I
14.30:18.30-
Spływ kajakowy

GR II

14.30:15.30- Nauka i dokonalenie pływania ( wprowadzenie do ratownictwa wodnego, 15.30:16.30– Gry i zabawy na basenie w części rekreacyjnej)

17.00:18.00– Fistball

GR III

15.30:16.30– Nauka i dokonalenie pływania ( wprowadzenie do ratownictwa wodnego, 16.30:17.30– Gry i zabawy na basenie w części rekreacyjnej)
18:00-19:00– Fistball
GR IV
14.45:15.45-
Fistball

16.30:17.30- Nauka i dokonalenie pływania ( wprowadzenie do ratownictwa wodnego, 17.30:18.30– Gry i zabawy na basenie w części rekreacyjnej)

19.30-21.00- Kolacja w formie grila/ ognisko.
21.30– Toaleta wieczorna

22.00-Cisza nocna

WTOREK

7.45- Pobudka

8.00:8.15 –Poranna toaleta

8.15:9.00- Śniadanie

GRUPA I

9.30:10.30- Nauka i doskonalenie pływania (wprowadzenie do ratownictwa wodnego, 10.30:11.00- Gry i zabawy na basenie w części rekreacyjnej)

12.30-13.30– Fistball
GR II

9.30: Spływ kajakowy

GRUPA III

9.30-11.00- Ultimate Frisbee

11.30-13.30– Nauka  i doskonalenie pływania (12.30-13.30- Aquapark gry i zabawy)

GRUPA IV
11.00-12.30– Ultimate Frisbee

12.30-13.30– Nauka  i doskonalenie pływania (13.30-14.15- Aquapark gry i zabawy)

14.00-15.15 – Przerwa obiadowa

GR I

17:00-18.30.45- Ultimate Frisbee
GR II

15.30:17.00– Ultimate Frisbee

GR III

14.45 – Spływ kajakowy

GR IV

15.30:17.00- Unihokej

19.00-19.30– Kolacja

20.00-21.00 – Baloniada – boiska do siatkówki.

21.30- Toaleta wieczorna
22.00-Cisza nocna

ŚRODA

7.45- Pobudka

8.00:8.15 –Poranna toaleta

8.15:9.00- Śniadanie

 

GR I

10.00:11.30 – Piłka Ręczna Plażowa

12.00:13.15-  Unihokej

GR II

10.00-11.00 – Nauka pływania (11.00-12.00- Aquapark gry i zabawy)
12.30-14.00 – Piłka Ręczna Plażowa

GR III

11.00-12.00 – Nauka pływania (12.00:13.00 – Aquapark gry i zabawy)
13.15-14.30 – Unihokej

GR IV

9.30-… –Spływ kajakowy


14.15:14.30- Przerwa obiadowa

 

GR I

15:30:17.30– Nauka pływania (16.30-17.30- Aquapark gry i zabawy)
GR II

15.30-17.00- Unihokej

GR III

17.00: 18.30- Piłka Ręczna Plażowa

GR IV

15.00-16.30- Piłka Ręczna Plażowa

19.00-19.30- Kolacja
20.15-21.30 – Spacer po krosnicach z wychowawcami / zabawy przed schroniskiem / boiska
21.30– Toaleta wieczorna
22.00-Cisza nocna

 Czwartek

7.45- Pobudka

8.00:8.15 –Poranna toaleta

8.15:9.00- Śniadanie

GR I

10.00:11.45- Zgadywanka terenowa z elementami Biegów na Orientację

12.00:13.15- Badminton

GR II

10.00-11.00- Nauka pływania (11.00-12.00- Aquapark gry i zabawy)

12.15-14.00- Zgadywanka terenowa z elementami Biegów na Orientację

GR III

11.00-12.00 -Nauka pływania (12.00:13.00 – Aquapark gry i zabawy)

13.15-14.30- Badminton

GR IV

9.30-.11.00- Badminton

14.15:14.30- Przerwa obiadowa

GR I

15:30:17.30- Nauka pływania (16.30-17.30- Aquapark gry i zabawy)

GR II

15.30-17.00- Badminton

GR III

17.00: 18.45- Zgadywanka terenowa z wprowadzeniem do Biegów  na Orientację

GR IV

15.00-16.45 – Zgadywanka terenowa z wprowadzeniem do Biegów na Orientację
17.00-18.00- Nauka pływania (18.00-19.00- Aquapark gry i zabawy)

19.00-19.30- Kolacja

20.15-21.30- Taniec Sportowy (hala)

21.30- Toaleta wieczorna

22.00- Cisza nocna

PIĄTEK

7.45- Pobudka

8.00:8.15 –Poranna toaleta

8.15:9.00- Śniadanie

10.00:13.00- Zawody / Biegio na Orientację

13.30:14.30- Przerwa obiadowa

GR I
14.30-15.45- Sumo
16.15-17.15- Nauka pływania (17.15-18.15 Aquapark)
GR II

15.45-17.00- Sumo
17.15-18.15- Nauka pływania (18.15-19.00 Aquapark)

GR III

17.00-18.15- Sumo
14.30-15.30- Nauka Pływania(15.30-16.30 Aguapark)
GR IV

18.15-19.30-Sumo
15.30-16.30- Nauka Pływania (16.30-17.30 Aguapark)

19.00-20.00- Kolacja

21.30- Toaleta wieczorna
22.00-Cisza nocna

SOBOTA
8.15:8.30
– Poranna toaleta
8.30- 9.00- Porządkowanie pokoii i pakowanie.

9.00:9.45– Śniadanie
10.00-Uroczyste zamknięcie obozu

10.30- wyjazd uczestników do domów.

 

Organizatorem jest Aglomeracja Wrocławska.

Wyjazd do Krośnic busem zgodnie z harmonogramem

Powrót we własnym zakresie zgodnie z harmonogramem lub z uzgodnienienim z opiekunem

Opiekun: Natalia Lipka tel. 570 618 982

Koordynator wyjazdu: Damian Dziura tel. 793 470 421

Ps.: W harmonogramie nie ma piłki nożnej lecz z całą pewnością chłopcy pograją w piłkę i zostanie zorganizowany turniej piłkarski. Zresztą od piłki też trzeba odpocząć 🙂