Obóz Myślenice – INFORMACJE

Spotkanie organizacyjne dotyczące obozu odbędzie się w dniu 29.07.2019 r. o godzinie 19.00 w Sali konferencyjnej na Stadionie.

01 – 07.08.2019

Wyjazd o godzinie 07.00, zbiórka Stadion

Powrót 07.08.2019 ok. godziny 21.00

Zawodnicy: Michał Kaczmar, Kamil Skrzyszowski, Szymon Kutyła, Dawid Mozoła, Kacper Sikorski, Jakub Janczak, Adrian Łopatka, Krzysztof Duliniec, Jakub Habrych, Dawid Wroński, Robert Komborski, Dawid Gromnicki, Patryk Krzyściak, Jakub Skrzyniarz, Norbert Kuziemski.

Trenerzy: Grzegorz Galant, Wojciech Kochański, Marek Szymocha

07 – 13.08.2019

Wyjazd o godzinie 07.00, zbiórka Stadion

Powrót 13.08.2019 ok. godziny 21.00

Zawodnicy: Łukasz Nicpoń, Igor Dawidowicz, Michał Soliński, Robert Ożóg, Jakub Małek, Mateusz Bardega, Jakub Galant, Adam Zachwiej, Bartosz Dworzycki, Wiktor Kłyż, Patryk TKACZ, Robert Sikora, Tymon Mytych, Jakub Golański, Robert Kaszczyszyn, Marcel Kędra, Tytus Błoński, Konrad Stach, Tymon Mytych, Grzegorz Jacheć, Bartosz Izdebski, Kamil Komranicki, Mateusz Młynarczyk, Bartosz Młynarczyk, Mateusz Mozoła, Piotr Szyndlarewicz, Mikołaj Michalak, Antoni Iwanowski, Alan Grobelski, Tomasz Górski, Adrian Jasinski, Franciszek Małek, Adam Sztal, Kornel Bachula, Filip Marek.

Trenerzy: Andrzej Wolański, Karol Fedunik, Michał Pyrkowski, Natalia Lipka, Damian Dziura.

13 – 19.08.2019

Wyjazd o godzinie 07.00, zbiórka Stadion

Powrót 19.08.2019 ok. godziny 16.00

Zawodnicy: Klaudiusz Hryniuk, Polak Antoni, Stanisław Soliński, Piotr Wiewióra, Marcel Bugiel, Wojciech Kowalski, Szymon Jacheć, Maksymilian Rzepkiewicz, Michał Czajkowski, Michał Szcześnik, Wiktor Góral, Jan Sajdak, Borys Skwarczyński, Adam Bydłowski, Fabian Sałatkiewicz, Nataniel Hulnicki, Krzysztof Kadłubowski, Rafał Tkacz, Mikołak Czech, Mateusz Mysłek, Aleksander Wiśniewski, Antoni Polak, Filip Florków, Sebastian Szlufik, Igor Rutkowski, Julian Gancarz, Didier Pawlik, Michał Majdański, Karol Sikora, Mikołaj Pustowar, Oliwier Chudzik, Mikołaj Bajor, Ksawery Szydełko, Rafał Hajdun, Maciej Kuziel, Adam Patynowski, Karol Silarski, Piotr Wiewióra, Karol Szałach

Trenerzy: Karol Fedunik, Natalia Lipka, Kacper Mielnik, Damian Dziura

Prosimy o pobranie Karty kwalifikacyjnej (Karta Stal Brzeg) oraz zgody na uczestnictwo w Parku Rozrywki Energylandia (Zgoda-do-Energyladnii), wypełnienie ich oraz dostarczenie w dniu wyjazdu do opiekuna przejazdu.

Harmonogram:

1 dzień – 07.00 wyjazd, 10.00 Energylandia, 18.00, kolacja, 20.00 spacer po miejscowości

2 dzień – 10.00 Trening, 13.00 Obiad, 17.00 Trening

3 dzień – 10.00 Trening na obiektach Wisła Kraków, 17.00 Trening

4 dzień – 10.00 Trening, 17.00 Trening

5 dzień – 09.00 Odpoczynek nad Zarabie nad rzeką Raba lub wyjazd do Krakowa (zależne od warunków atmosferycznych)

6 dzień – 10.00 Trening, 17.00 Trening

7 dzień – 10.00 Trening, Wyjazd ok. godziny 18.00

Dodatkowo: Park linowy, Basen kryty, gry kontrolne, wykłady, gry planszowe oraz gry i zabawy.

Regulamin:

  1. Na wszystkie posiłki wychodzimy wspólnie i jednakowo ubrani
  2. Po każdym treningu, meczu zawodnicy obowiązkowo biorą prysznic.
  3. Na każdy trening, mecz wychodzimy w klapkach lub innym obuwiu dopiero na boisku przebieramy obuwie sportowe.
  4. Przyjmowania gości odbywa się o każdej porze dnia oprócz pory treningów po uprzednim uzgodnieniu z opiekunami.
  5. Podczas pobytu obowiązuje całkowity zakaz spożywania chipsów, słodkich napojów, kebabów i innych łakoci (chyba, że trenerzy ogłoszą dzień dziecka)
  6. Sprzęt elektroniczny, każdy może zabrać na własną odpowiedzialność Opiekunowie nie będą pilnowali, szukali i ponosili odpowiedzialności w przypadku gdy coś komuś zginie lub zostanie skradzione.
  7. Telefony trenerów będą do dyspozycji chłopców po obiedzie w godzinach 14.00 – 15.00 i wieczornej toalecie w godzinach 20:00-21:30. W pozostałych godzinach telefony będą dla nich niedostępne. Oczywiście kontakt z każdym z trenerów dostępny będzie przez całą dobę.

Każdy Uczestnik obozu ma obowiązek:

  1. Przestrzegania harmonogramu dnia (wszystkich jego punktów: terminów zbiórek, czasu posiłków oraz ciszy nocnej).
  2. Zapoznania się z obowiązującymi regulaminami oraz ich przestrzegania.
  3. Oddania wartościowych przedmiotów do depozytu. Organizator obozu nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże i zniszczenia rzeczy nie oddanych do depozytu.
  4. Dbania o wyposażenie ośrodka i sprzęt treningowy. Za każdą zawinioną przez uczestnika szkodę odpowiedzialność finansową ponoszą rodzice / prawni opiekunowie.
  5. Dbania o higienę osobistą oraz czystość pomieszczeń udostępnianych dla uczestników obozu.
  6. Informowania o złym samopoczuciu, kontuzji lub urazie.
  7. Zabrania ze sobą legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego lub paszportu
  8. Uczestnikom obozu zabrania się:

Samowolnego opuszczania terenu ośrodka, samowolnego oddalania się od grupy podczas zajęć sportowych lub podczas zwiedzania okolicy.

Każdy zawodnik powinien zabrać:

DOKUMENTY

Paszport lub dowód osobisty lub legitymacja szkolna

SPRZĘT SPORTOWY

dres wyjściowy

dresy treningowy

termo

koszulki treningowe

koszulki wyjściową

kurtka ortalionowa przeciwdeszczowa

ochraniacze

stroje do treningów (4-5 komplety)

getry (4-5 par)

buty do trenowania (korki, szutry, halówki)

ODZIEŻ

bielizna na każdy dzień (koszulka, majtki, skarpetki)

buty do chodzenia (inne niż do trenowania)

czapka z daszkiem

kurtka przeciwdeszczowa

ciepła bluza (np. polar)

krótkie spodenki do chodzenia (2 pary)

klapki

kąpielówki

HIGIENA

ręczniki (2 duże + 1 mały)

przybory toaletowe (żel pod prysznic, szampon, szczoteczka, pasta do zębów)

chusteczki higieniczne

preparat odstraszający komary i kleszcze

krem z filtrem UVA/UVB

INNE

podręczny mały plecak

leki oraz rozpiskę z dawkowaniem (godzina, nazwa leku, dawka po uprzedniej konsultacji z opiekunami grupy)

zgody