Poznaliśmy terminarz rozgrywek

W sezonie 2019/2020 nasz klub będzie reprezentowało 7 drużyn w rozgrywkach prowadzonych przez OZPN.

Trzy z nich wystąpią w najwyższych klasach rozgrywkowych w województwie opolskim i spróbują włączyć się o awans do rozgrywek centralnych.

Juniorzy pod wodzą Karola Fedunika rozgrywki rozpoczną meczem wyjazdowym w Strzelcach Opolskich. Drużyna wzmocniona zawodnikami z rocznika 2003 oraz kilkoma zawodnikami z drużyny seniorów zapowiadają walkę o najwyższe cele. U nas będzie można ich zobaczyć 25.08 (niedziela) gdzie podejmiemy Chemików z Kędzierzyna – Koźla.

Juniorzy młodsi Grzegorza Galanta również rozpoczną meczem ze Strzelcami Opolskimi w niedzielę z tą różnicą, że wybiegną na murawę na Stadionie Miejskim w Brzegu. Po obozie oraz grach kontrolnych z drużynami seniorskimi młodzi piłkarze chcą znów zagrać w barażach o CLJ.

Drużyna Trampkarzy starszych pod wodzą Wojciecha Kochańskiego i Szymona Kuriaty wzmocniona zawodnikami z rocznika 2006 rozpocznie meczem 23.08 (piątek) w Czarnowąsach, a przełożony mecz w Kluczborku „odrobi” trzy później 26.08 (poniedziałek). U nas zobaczymy ich 30.08 (piątek) gdzie zmierzą się ze Strzelcami Opolskimi.

Młodsza drużyna trampkarzy wystąpi w II lidze trampkarzy gdzie rozegrają aż 7 meczy w rundzie jesiennej. Wydział Gier OZPN jak zwykle jest ślepy na opolskie środowisko piłkarskie, które żądało więcej meczy. Całe szczęście sezon szybko się skończy i drużyna Damiana Dziura będzie się posiłkować grami kontrolnymi. Pierwszy mecz zagrają w Skorogoszczy 07.09 (sobota)

Młodziki starsze wystąpią w Opolskiej Lidze Młodzików ich rywalami w pierwszych meczach będzie MKS  Gogolin w dniu 02.09 (poniedziałek). Trener Andrzej Wolański wierzy, że uda się osiągnąć dobry wynik sportowy, który będzie poparty poprawnym rozwojem zawodników.

Nasze dwie grupy młodzików  ligę terytorialną zaczną również 02.09 (poniedziałek) lecz STAL II rozpocznie Pauzą, a STAL III podejmie Pogoń Łosiów. Trenerzy Michał Pyrkowski oraz Marcin Zajączkowski po powrocie z obozu rozpoczną treningi w piątek o godzinie 16.00 i mają dwa tygodnie, żeby przyjrzeć się wszystkim zawodnikom i ustalić kadry treningowy.

Nasze najmłodsze grupy we wrześniu zaczną rozgrywki w cyklicznym turnieju Bawi Nas Piłka oraz wystąpią w kilku dobrze obsadzonych turniejach i rozegrają dużą ilość gier kontrolnych.

Wierzymy, że nasze drużyny w obecnym sezonie dadzą nam wszystkim wiele radości.

Terminarze rozgrywek dostępne na www.pilkaopolska.pl