Kadry pionu głównego na sezon 2019/2020

Poniżej przedstawiamy kadry Pionu Głównego na sezon 2019/2020.

W piłce 11-osobowej mamy 4 przedstawicieli, którzy będą uczestniczyć w rozgrywkach organizowanych przez OPZN. W grupach doszło do wielu zmian i w większości udział w rozgrywkach będą brać udział zawodnicy młodsi lecz z całą pewnością zaprezentujemy się w lidze z dobrej strony i będziemy walczyć o jak najwyższe cele.

Juniorzy grupa 2001:

NĘDZYŃSKI Konrad (2001), FIREK Aleksander (2003) – PUCHELAK Igor (2001), WITKA Michał (2001), ZARZYCKI Kacper (2001), BOŻEK Maksymilian (2002), WOLNY Jakub (2002), LIPKA Arkadiusz (2003), KAMIŃSKI Filip (2003), KASZUB Adrian (2003), ŚWIERCZ Adam (2003), NOWAK Jakub (2001), LUBCZYK Mateusz (2001), MAZURKIEWICZ Jędrzej (2003), MOZOŁA Dawid (2004), ŻYŁOWSKI Maciej (2003), KĘDRA Kacper (2002), ŁUKAWIECKI Bartosz (2002)

Trener: Karol Fedunik

Przybyli: Michał Witka i Maksymilian Bożek (KS Skarbimierz), Filip Kamiński (SMS Łódź), Adrian Kaszub i Kacper Kędra (Pomologia Pruszków), Adam Świercz (LZS Żłobizna),
Juniorzy Młodsi grupa 2003:

Krzyściak Patryk (2004), Gromnicki Dawid (2004) – Kaczmar Michał (2004), Foryś Mateusz (2004), Skrzyszowski Kamil (2005), Kita Kamil (2004), Drozd Oliwier (2004), Lipka Jakub (2004), Kusicielek Bartek (2005), Solecki Oskar (2004), Janczak Jakub (2005), Makos Igor (2005), Eismart Fabian (2005), Sobyra Damian (2005), Skrzyniarz Jakub (2004), Mateusz Markowski (2004), Konrad Nowak (2004), Habrych Jakub (2004).

Trener: Grzegorz Galant

Ubyli: Konrad Dobrowolski (FC Wrocław)

Trampkarze starsi grupa 2005:

Migoń Krzysztof (2005), Łopatka Adrian (2005) – Widziak Szymon (2005), Sikorski Kacper (2006), Nowacki Szymon (2005), Ziemba Paweł (2005), Zalewski Szymon (2005), Wroński Dawid (2005), Wionczek Tomasz (2005), Kuziemski Norbert (2006), Senecki Jakub (2006), Kutyła Szymon (2005), Suski Maciej (2006), Komarnicki Mateusz (2006), Młynarczyk Mateusz (2006), Sikora Fabian (2005)

Trener: Wojciech Kochański

Przybyli: Krzysztof Migoń (LZS Starowice), Maciej Suski (Śląsk Wrocław).
Ubyli: Bartosz Chaszczewski (powrót z wypożyczenia LZS Popielów, Krzysztof Duliniec (nie wznowił treningów)

Trampkarze młodsi rocznik 2006:
Jacheć Grzegorz (2006), Stankiewicz Kacper (2006) – Herman Filip (2007), Ożóg Robert (2006), Zachwiej Adam (2006), Stach Konrad (2006), Terlecki Marcel (2006), Izdebski Bartosz (2006), Kaszczyszyn Robert (2006), Kędra Marcel (2006), Galant Jakub (2006), Dworzycki Bartosz (2006), Zieliński Mateusz (2005), Sacha Adrian (2005), Rychtowski Kamil (2005), Komborski Robert (2005), Sienicki Kuba (2005), Iwanowski Antoni (2006), Grajcar Nataniel (2006).

Trener: Damian Dziura

Przybyli: Zieliński Mateusz, Sacha Adrian (powrót z wypożyczenia z Pogoń Łosiów)