Wypowiedź trenera juniorów młodszych

Drużyna juniorów młodszych złożona głównie z zawodników rocznika 2004 i 2005 po 7 kolejkach ligowych zajmują wysokie 2 miejsce w OLJM.

Trener Grzegorz Galant o poczynaniach swojej drużyny:

– ,,Zajmujemy wysokie miejsce w lidze choć uważam, że w tej kategorii wiekowej wynik nie jest jeszcze najważniejszy.  Najbardziej dla mnie liczy się rozwój indywidualny zawodników oraz nieustanny progres w grze całej drużyny. Odkąd objąłem drużynę pracowaliśmy nad otwarciem gry oraz obroną w wysokim oraz średnim pressingu. Oczywiście nie wszystko udało się zrealizować w 100%, ponieważ z różnych przyczyn nie zawsze dysponowałem całą kadrą podczas treningów. Dlatego miejsce w tabeli jest adekwatne do naszego potencjału. Chciałbym pochwalić wszystkich zawodników, ponieważ pomimo problemów kadrowych w najtrudniejszych momentach zawsze mogłem na nich liczyć. Przez najbliższy okres skupimy się na poprawie elementów gry gdzie mamy największy deficyt i w każdym meczu zagramy o 3 punkty.

Trener Grzegorz w klubie jest od 7 lat i od początku szkolił drużyny orlików. Od tego sezonu w Pionie Głównym zajmuję się drużyną juniorów młodszych.