Nasze drużyny po reformie ligi młodzika

Trzy nasze drużyny zagrają w zreformowanej lidze młodzika.

Zmiany, o które walczyły wszystkie kluby w Opolszczyźnie w końcu zostały zrealizowane. Opolszczyzna w końcu przestaje bawić się piłką, a zaczyna rywalizację, która jest bardzo potrzebna do zwiększenia jakości rozgrywek i podniesienia umiejętności zawodników. Z całą pewnością przełoży się to na rozwijanie klubów i szkółek piłkarskich oraz podniesienie jakości kadr wojewódzkich. Mamy nadzieję, że OZPN jak najszybciej wprowadzi zmiany w pozostałych rozgrywkach młodzieżowych bo są one niezbędne.

Wracając do naszych drużyn grupa Andrzeja Wolańskiego będzie walczyć o Mistrza Województwa, a drużyny Michała Pyrkowskiego i Marcina Zajączkowskiego będzie starać się o jak najlepszą grę żeby utrzymać się w swoich ligach.

 

OLM

 1. Stal Brzeg
 2. Odra Opole
 3. Polonia Nysa
 4. MKS Gogolin
 5. Rodło Opole
 6. MKS Kluczbork

1LM

 1. Stal Brzeg III
 2. AP Namysłów
 3. Młody Kluczbork
 4. LZS Starowice
 5. Polonia Prószków
 6. Swornica Czarnowąsy
 7. Małapanew Ozimek
 8. LZS Krasiejów

2LM

 1. Stal Brzeg II
 2. Motor Praszka
 3. OKS Olesno
 4. GAS Grodków
 5. UKP GOL Opole
 6. Odra Opole II
 7. Odra Opole III
 8. Rodło Opole II

Start rozgrywek zaplanowany jest na marzec 2020.