Filip Herman, Kornel Bachula w Rakowie Częstochowa

Wspominaliśmy z końcem roku, o dwóch transferach do klubu ekstraklasy i z dniem dzisiejszym stały się one faktem.

Filip Herman oraz Kornel Bachula dołączają do Akademii Raków Częstochowa.

Zawodnicy w grudniu przebywali na tygodniowych testach. Podczas treningów pokazali charakter oraz duże umiejętności i sztab szkoleniowy bardzo szybko zdecydował się na transfer.

Filip przygodę z piłką rozpoczął w naszym klubie. Zaliczając wiele meczy w lidze młodzików oraz w trampkarzach. Dał się poznać jako zawodnik nieustępliwy i zawsze walczący do samego końca. Świetnie czuł się na każdej pozycji w ofensywie i ciężko trenerom było określić, która nogą operuje lepiej.

Kornel w wieku 7 lat rozpoczął treningi pod czujnym okiem trenerów z FA Olszanka. Jego warunki fizyczne oraz umiejętności techniczne pozwoliły mu dominować w środku pola przez co naszej drużynie grało się zdecydowanie łatwiej

Chłopakom życzymy radości gry w nowym barwach oraz wywalczenie sobie miejsca w podstawowym składzie w swoich drużynach.