Kadry na rundę rewanżową

Przedstawiamy kadrę naszych drużyn na rundę wiosenną:

Juniorzy:

Runda jesienna w Opolskiej Lidze Juniorów:

4 miejsce, 19 punktów, bramki 38-29

Kadra:

Firek Aleksander, Jakub Nowak, Puchelak Igor, Witka Michał, Bożek Maksymilian, Dawid Mozoła, Wolny Jakub, Sykulski Kacper, Lipka Arkadiusz, Kamiński Filip, Kaszub Adrian, Piątek Michał, Kowalski Jakub, Bartosz Łukawiecki

Trener: Karol Fedunik

Przybyli: Jakub Kowalski (koniec wypożyczenia Olimpia Lewin Brzeski – Klasa W), Kacper Sykulski (Parasol Wrocław), Kacper Dobrzański, Sebastian Seredziuk (GKS Starościn)

Ubyli: Dominik Kuboń (wypożyczenie Skalnik Gracze IV- liga), Nędzyński Konrad (kontuzja), Zarzycki Kacper (nie wznowili treningów.

Juniorzy młodsi:

Runda jesienna w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych:

2 miejsce, 31 punktów, bramki 48-37

Kadra:

Gromnicki Dawid, Krzyściak Patryk, Foryś Mateusz, Kaczmar Michał, Kita Kamil, Kusicielek Bartosz, Lipka Jakub, Markowski Mateusz, Solecki Oskar, Skrzyniarz Jakub, Skrzyszowski Kamil, Ziemba Paweł, Jakub Janczak, Dobrowolski Konrad, Michał Pawlica.

Trener: Grzegorz Galant

Przybyli: Konrad Dobrowolski (koniec wypożyczenia FC Wrocław), Michał Pawlica (GKS Starościn).

Ubyli: Oliwier Drozd (nie wznowił treningów)

Trampkarze starsi

Runda jesienna w Opolskiej Lidze Trampkarzy:

5 miejsce, 17 punktów, bramki 40-50

Kadra:

Stankiewicz Kacper, Łopatka Adrian, Eismart Fabian, Kutyła Szymon, Makos Igor, Nowacki Szymon, Sacha Adrian, Sikora Fabian, Sobyra Damian, Zalewski Szymon, Wroński Dawid, Wionczek Tomasz, Widziak Szymon, Wojciechowski Damian, Kuziemski Norbert, Komarnicki Mateusz, Suski Maciej, Sikorski Kacper, Zieliński Mateusz, Sienicki Kuba.

Trener: Wojciech Kochański

Przybyli: Damian Wojciechowski (Lider Skarbimierz)

Ubyli: Jakub Senecki (nie wznowił treningów)

Trampkarze młodsi

Runda jesienna w II lidze trampkarzy:

2 miejsce, 18 punktów, bramki 46-9

Kadra:

Jacheć Grzegorz, Grobelski Alan, Dworzycki Bartosz, Galant Jakub, Górski Tomasz, Izdebski Bartosz, Kołodziej Jakub, Kurowski Dawid, Małek Kuba, Mozoła Mateusz, Sikora Robert, Sztal Adam, Marek Filip, Kaszczyszyn Robert, Ożóg Robert, Młynarczyk Mateusz, Stach Konrad, Terlecki Marcel, Zachwiej Adam, Dawidowicz Igor, Grajcar Nataniel, Iwanowski Antoni

Trener: Jarosław Aleksandrzak

Ubyli: Marcel Kędra (nie wznowił treningów)

Młodziki
Stal Brzeg I:

Runda jesienna w Opolskiej Lidze Młodzików:

1 miejsce, 33 punktów, bramki 83-11

Kadra:

Grobelski Alan, Dawidowicz Igor, Górski Tomasz, Kołodziej Jakub, Kurowski Dawid, Małek Kuba, Mozoła Mateusz, Sikora Robert, Sztal Adam, Marek Filip, Alex Raczkowski, Nowacki Filip

Trener: Damian Dziura

Ubyli: Filip Herman, Kornel Bachula (Raków Częstochowa)

Młodziki
Stal Brzeg II:

Runda jesienna w Terytorialnej Lidze Młodzika:

Awans do II Ligi Młodzika,

3 miejsce, 24 punktów, bramki 57-17,

Kadra:

Bardega Mateusz, Bednarski Rafał, Bieszczad Adam, Błoński Tytus, Błaszczak Mikołaj, Grabowski Kacper, Kuliczkowski Kamil, Lupa Piotr, Michalak Mikołaj, Mytych Tymon, Pekar Paweł, Soliński Michał, Stasiewicz Mateusz, Tkacz Patryk

Trener: Marcin Zajączkowski

Młodziki
Stal Brzeg III:

Runda jesienna w Terytorialnej Lidze Młodzika:

Awans do I Ligi Młodzika,

2 miejsce, 25 punktów, bramki 79-14,

Kadra:

Alex Raczkowski, Galant Filip, Golański Jakub, Jasiński Adrian, Kaczmarski Michał, Kędra Szymon, Makos Bartłomiej, Oliwier Pustowar, Młynarczyk Bartosz, Nicpoń Łukasz, Sinkowski Selwester, Szyndralewicz Piotr, Zieliński Adam, Ziemba Hubert, Alex Raczkowski, Zieliński Jakub, Filip Nowacki.

Trener: Michał Pyrkowski

Przybyli: Oliwier Pustowar (UKS SAP Brzeg)