Szymon Zalewski odpowiada na nasze pytania

Szymon Zalewski, który w zeszłym sezonie był jednym z kapitanów drużyny rocznika 2005 odpowiada na nasze pytania.

Ostatni wygrany mecz w OLY odbył się w marcu. Trener Kochański wspominał, że byliście w stanie wygrać ta ligę. Niestety przez Pandemie musieliście skończyć rozgrywki i już zagracie w OLJM. jesteście w stanie powalczyć o podium? 

Tamten sezon zaczął się świetnie każdy grał rewelacyjnie. Mecz w Kluczborku to był pokaz naszego zgrania i umiejętności. Niestety przez sytuację panującą na świecie musieliśmy przerwać najlepiej zapowiadający się sezon.

Jak minęły przygotowania do sezonu?

Mieliśmy przerwę w której każdy odpoczął. Na okres przygotowawczy wróciliśmy pełni energii i pokażemy ze tamten sezon nie poszedł na marne W moim odczuciu jesteśmy w stanie powalczyć o podium a nawet wygrać ligę mimo to że gramy ze starszym rocznikiem. Znamy się z drużyną i wiemy na co możemy sobie pozwolić. Jeżeli będziemy grali umiejętnie i wykorzystywali swoje sytuację tytuł będzie nasz. Okres przygotowawczy na sezon szybko zleciał ale treningi były intensywne. Każdy dawał z siebie 100% na treningach jak i sparingach więc jestem przekonany że jesteśmy przygotowani na to co nas czeka.