Podsumowanie listopada

Tylko kilka spotkań ligowych rozegrali nasi zawodnicy w listopadzie.

Juniorzy

Kolejkę przed końcem i wysokim zwycięstwem zapewnili sobie zwycięstwo w lidze i awans do Makroligi. Jednak mecz nie toczył się tak jak sobie tego wyobrażali. Objęcie prowadzenia 1-0 uśpiło naszych podopiecznych. Po stracie dwóch bramek i czerwonej kartce Michała Kaczmara  wydawało się, że awans się oddala lecz Pomologia stanęła, a nasi grając w 10 włączyli drugi bieg.

BTP STAL BRZEG –  POMOLOGIA PRÓSZKÓW      5-2
OKS ODRA OPOLE – BTP STAL BRZEG                   6-1

Juniorzy młodsi

Wygrana z Odrą Opole zapewniła naszej drużynie walkę o grę w barażach do CLJ. Jednak mecz w Głuchołazach nam się po prostu nie udał. Prowadzenie 2-1 i 3-2 przez nasz zespół przybliżał nas do upragnionej gry o baraże. Głuchałazy doprowadziły do wyrównania dołożyły jeszcze dwie bramki i o grę w barażach zapewniła sobie Pomologia. Nasza drużyna ostatecznie zajęła 4 miejsce.

BTP STAL BRZEG –  OKS ODRA II OPOLE              5-2

UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY – BTP STAL BRZEG 5-3

Trampkarze

Starsi wysoko wygrali w ostatniej kolejce i widać, że trener Jarosław Aleksandrzak solidnie przepracował pół roku bo zespól coraz bardziej rozumie grę i jako drużyna wygląda coraz lepiej. Mamy nadzieję, że na wiosnę da nam jeszcze więcej radości. Nasza drużyna również zajęła 4 miejsce.

BTP STAL BRZEG – MKS POGOŃ PRUDNIK           7-0

I liga Trampkarze

4 miejsce zajęła II drużyna trampkarzy choć w ostatnim meczu w samej końcówce przegrała z Odrą.

BTP STAL II BRZEG – OKS ODRA III OPOLE           1-2

I liga wojewódzka Młodzik

Zwyciestwo z Motorem Praszka zapewnili sobie pewne utrzymanie w lidze. W ostatniej kolejce pomimo prowadzenia 3-0 nasi podopieczni dali sobie wbić dwie bramki. Po przerwie wynik nie uległ zmianie.

BTP STAL II BRZEG – ZKS MOTOR PRASZKA         6-0
SWORNICA CZARNOWĄSY – BTP STAL II BRZEG 2-3