Zaczynamy 2021 rok

Rozpoczynamy nowy rok z nadzieją, że dokończymy rozgrywki ligowe i nie zostaną one przerwane tak jak to miało miejsce rok temu. Życzymy sobie aby runda wiosenna przebiegała bez żadnych kontuzji i większych komplikacji i aby nasi zawodnicy oraz trenerzy w czerwcu pogratulowali sobie dobrze wykonanej roboty, a nasze drużyny w dobrych humorach wyruszyły na wakacje.

Rundę wiosenną zaczynamy od pożegnań.

Po 2,5 roku pracy pragniemy podziękować trenerowi Szymonowi Kuriacie za włożony trud i poświęcenie w realizacje postawionych celi. Przygodę w naszym klubie rozpoczął jako trener trampkarzy dzięki, którym szybko stał się koordynatorem ds. szkolenia oraz asystentem pierwszego zespołu. W minionej rundzie do samego końca z drużyną juniorów młodszych (rocznik 2005) walczył o baraże do CLJ.

Na półroczny urlop wybrał się trener Michał Pyrkowski, który po narodzinach syna Maksymiliana przekazuje po 1,5 pracy grupę młodzika starszego (2008). Trener uczestniczy obecnie na kursie UEFA B i od sierpnia zapowiedział powrót do naszego klubu.

W miejsce trenerów zostali zatrudnieni dobrze nam znani trenerzy, których nie musimy przedstawiać. Trener Wojciech Kaszub posiada licencję UEFA A przez ostatni sezon prowadził drużynę Polonia Karłowice natomiast w naszym klubie prowadził zespoły trampkarzy i juniorów.

Trener Wojciech Kochański trener z licencją UEFA C, w minionych latach prowadził drużynę trampkarzy (rocznik 2005) i jak wiadomo jako piłkarz reprezentował barwy takich klubów jak Legia Warszawa, GKS Katowice oraz występował w naszej III ligowej Stali Brzeg.

Do klubu dołącza również fizjoterapeuta Sugam Mittal, który będzie się opiekował naszymi zawodnikami.

Trenerem odpowiedzialnym za grupy dziecięce bedzie Kacper Mielnik, który będzie pełnił rolę koordynatora.

Pragniemy również poinformować, że zajęcia dla wyróżniających się zawodników oraz zajęcie dla bramkarzy również w rundzie wiosennej będą odbywać się w każdy czwartek.

Co jeszcze? Mamy przygotowanych kilka ciekawych projektów, ale potrzebujemy trochę czasu.

RUNDA WIOSENNA

Osoby funkcyjne

Koordynator ds. sportowych: Damian Dziura

Koordynator pionu dziecięcego: Kacper Mielnik

Trener Bramkarzy: Marek Szymocha

Fizjoterapeuta: Sara Szymaniak. Sugam Mittal

Pion Główny

Juniorzy Karol Fedunik

Juniorzy młodsi Wojciech Kaszub

Trampkarze starsi Jarosław Aleksandrzak

Trampkarze młodsi Marcin Zajączkowski

Pion Podstawowy

Młodzik starszy Damian Dziura oraz Wojciech Kochański

Młodzik młodszy Kacper Mielnik

Orlik starszy Kacper Mielnik oraz Mateusz Jaros

Pion Dzieciecy

Żaki starsze Amin Stitou

Żaki młodsze Natalia Lipka oraz Piotr Nawrot

Skrzaty starsze Natalia Lipka oraz Piotr Nawrot

Grupy naborowe Jakub Kowalski

Wszystkim trenerom życzymy owocnej pracy i sukcesów!