Prezentacja drużyn

Z lekkim opóźnieniem prezentujemy nasze drużyny, które będą reprezentowały nasz klub i nasze miasto w rozgrywkach w sezonie 2021/2022.

Powołany zespół II drużyny będzie reprezentował młody skład, którym kapitanem został najsztarszy zawodnik Filip Kamiński (rocznik 2003). Zespół po trzech spotkaniach ma komplet punktów i w najbliższej kolejce rozegra spotkanie z rezerwami Olimpii Lewin Brzeski.

Skład: Ignacy Nowosielski, Dawid Gromnicki, Patryk Krzyściak – Konrad Dobrowolski,
Kamiński Filip, Kita Kamil, Jakub Jarosz, Daniel Bielecki, Konrad Naspinski, Adrian Ferkaluk, Kacper Urysz, Jakub Janczak, Kusicielek Bartosz, Dawid Mozoła, Markowski Mateusz, Skrzyniarz Jakub.
Trener Piotr Józefkiewicz.
Przybyli: Mateusz Markowski (Pogoń Łosiów), Jakub Skrzyniarz (LZS Żłobizna).
Odeszli: Maksymilian Bożek (kontuzja), Kamil Skrzyszowski (MKS Oława – wypożyczenia), Oskar Solecki i Adrian Kaszub (rezygnacja).

Juniorzy młodsi również zaczęli bardzo mocno i z kompletem punktów wraz z Odrą Opole zajmują pierwsze miejsce ze znaczną przewagą punktową.

Kadra: Łopatka Adrian,  Stankiewicz Kacper, Nowacki Szymon, Zalewski Szymon, Widziak Szymon, Wojciechowski Damian, Sienicki Kuba, Dworzycki Bartosz, Sikora Fabian, Grajcar Nataniel, Patrick Strzelbicki, Młynarczyk Mateusz, Terlecki Marcel, Zachwiej Adam, Galant Jakub, Izdebski Bartosz, Ziemba Paweł, Wroński Dawid, Makos Igor, Eismart Fabian.
Trener Wojciech Kaszub
Odejścia: Kuziemski Norbert (Odra Opole?), Marek Filip (Piast Gliwice),  Jakub Kozioł (Zagłębie Sosnowiec), Sikorski Kacper, Dominik Woźniak (rezygnacja), Komarnicki Mateusz  (wypożyczenie Olimpia Lewin Brzeski.

Trampkarze rozpoczęli od remisu i wygranej. Kadra zespołu dopiero się krystalizuje ponieważ większość zawodników postanowiła we wrześniu rozpocząć treningi.

Skład: Grobelski Alan, Grabowski Kacper, Alex Raczkowski – Górski Tomasz, Kołodziej Jakub, Kurowski Dawid, Małek Kuba, Mozoła Mateusz, Sikora Robert, Błaszczak Mikołaj, Galant Filip, Golański Jakub, Jasiński Adrian, Kaczmarski Michał, Makos Bartłomiej, Oliwier Pustowar, Młynarczyk Bartosz,  Zieliński Adam, Ziemba Hubert,  Nowacki Filip, Zieliński Jakub, Bednarski Rafał, Tymon Mytych, Nikiel Oliwier, Soliński Michał, Tkacz Patryk, Lupa Piotr.
Trener: Jarosław Aleksandrzak
Odeszli: Szyndralewicz Piotr 2008 (Legia Warszawa)

Nasze dwie grupy młodzików będą reprezentować nas w Opolskiej Lidze młodzików oraz w I Lidze wojewódzkiej. Czeka ich walka o utrzymanie lecz przede wszystkim gra w młodzikach ma ich przygotować do gry w piłce 11-osobowej.

Skład: Kadłubowski Krzysztof, Rzepkiewicz Max – Chorążyczewski Aleksander, Czech Mikołaj, Dominik Mazurczak, Gancarz Julian, Jacheć Szymon, Jakubik Jakub, Jockel Filip,  Kowalski Wojciech, Rzepkiewicz Max, Szałach Karol, Wiewióra Piotr, Borys Bilski, Dawid Sadlej, Dominik Oborski, Szymon Kościuk, Antoni Lubaszczyk.
Trener Kacper Mielnik
Przybyli: Dawid Sadlej, Dominik Oborski (Pogoń Łosiów), Szymon Kościuk,  Borys Bilski (Vicotria Dobrzyń)

Skład: Adam Bydłowski, Pawlik Didier, Wiśniewski Aleksander, Wiktor Góral, Tkacz Rafał, Szydełko Ksawery, Soliński Stanisław, Sałatkiewicz Fabian, Sajdak Jan, Polak Antoni, Oliwier Kędzia, Bartosz Krzyściak, Michał Czajkowski, Mateusz Kaszub, Marcel Bugiel, Majdański Michał,  Karol Rachwalski, Hulanicki Nataniel, Hryniuk Klaudiusz, Florków Filip, Filip Mikitów, Czuba Nataniel, Wrzesień Igor.
Trener Kacper Mielnik, Tomasz Mencel.

Odejścia: Pekar Tomasz (Pomologia Prószków)